Doplnky  |  
Doplnky  >  Prilby pre cyklistov  |  

Cyklistická prilba na bicykel Scott dámska

Tento produkt ešte nikdo nehodnotil, buďte prvý
69.90€


Veľkosť:

Technológia In-mold: V priebehu výrobného procesu sa vonkajšia polykarbonátová škrupina spája s penovou výstelkou pohlcujúcou nárazy a vzniká superľahká konštrukcia. Nižša hmotnosť prilieb In-mold a menej objemné vnútro prináša vyšší komfort než bežné prilby.

Upínací systém MRAS: Upínacím systémom MRAS si prilbu prispôsobíte celkom podľa vašich potrieb. Nastavte si výšku zadnej ergonomickej „kolísky“ a otočným mikro mechanizmom pevne dotiahnete. MRAS zaisťuje bezpečné a pohodlné usadenie prilby na hlave, aby sa celá vaša pozornosť mohla urpieť len na cestu pred vami.

Odvetranejšia: Vzduch prúdi strategicky umiestnenými ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú dokonalé odvetranie a pohodlie v každej prilbe SCOTT.

Systém ochrany mozgu MIPS®: Hľadáte najlepšiu ochranu, ktorú sa dá za peniaze zohnať? Tak ste tu správne. Prilby SCOTT s integrovaným systémom ochrany mozgu MIPS® ponúka celkom nový rozmer bezpečnosti. Bez ohľadu na to, ako alebo kde jazdíte, zvolte prilbu SCOTT a zvýšte svoju bezpečnosť!

Rozšírená ochranná plocha: Lekársky výskum pomohol k tomu, aby sa zdôraznili ďalšie najzraniteľnejšie oblasti hlavy. Preto sú prilby Scott navrhnuté s rozšírenou zadnou spodnou krycou plochou.

Hmotnosť: 280 gramov