Celoodpružený horský bicykel SCOTT Genius 930 29" 2020

Tento produkt ešte nikdo nehodnotil, buďte prvý
3999.00€


Veľkosť:

Parametre produktu

Zadný tlmič/Rear ShockFOX NUDE T EVOL Trunnion | SCOTT Custom | Lockout - Traction Control - Descend | 185x55mm
Rám/FrameGenius Carbon / IMP technology / HMF Mainframe BB92 / Alloy SL 6011 swingarm VLK Virtual 4 Link kinematic 27.5" (2.6 & 2.8) and 29" (2.4 & 2.6) tire compatible with Geo -BB adj. SW d Zobraziť všetky
Vidlica/ForkFOX 34 Float Performance Air Rail 3 / 3-Modes / 15x110mm QR axle / tapered steerer 44mm offset / Reb. Adj. / Lockout / 150mm travel
Hlavové zloženie/HeadsetSyncros Pro Press Fit E2 | 1.5" - 1 1/8"
Zadná prehadzovačka/Rear DerailleurSRAM NX / Eagle 12 Speed
Brzdy/BrakersShimano MT520 4 Piston Disc 203/F and 180/R SM-RT66 rotor
Kľuky/CranksetSRAM NX Eagle DUB Boost 32T
Radenie/ShiftersSRAM NX Eagle
Riadidlá/HandlebarSyncros Hixon 1.5 / Alloy 7050D.B. 12mm rise / 9° / 780mm Syncros Pro lock-on grips
Sedlo/SeatSyncros Tofino 2.0 Regular
Kazeta/CassetteSRAM SX-PG1210 / 11-50 T
Ráfiky/Rims R: 12x148mm Boost 30mm Tubeless ready rim 28H / XD Driver Syncros Axle w/Removable Lever with Tool, Syncros Revelstoke 2.5 6 Bolt F: 15x110mm
Hmotnosť13, 9kg
ModelGenius 930
VýrobcaSCOTT
VeľkosťM

Uhlíkových vlákien HMF sa používa na maximalizáciu pevnosti a udržanie nízkej hmotnosti. Tento materiál má optimálnu zmes tuhosti a sily, ktorá ponúka to najlepšie potešenie z jazdy. Know-how technikov SCOTT sa využíva na vytvorenie dokonalého usporiadania s orientáciou a veľkosťou vlákna. Vlákno HMF ponúkne v porovnaní s priemyselným štandardom vynikajúcu pevnosť.

Genius Trail Geometry poskytuje dokonalú rovnováhu. V porovnaní s predchádzajúcim vývojom je bicykel plochejší, má dlhší dosah, kratšie reťazové vzpery a strmší uhol sedadla. Geometria kompenzuje relatívne dlhú prednú časť a zlepšuje plynulosť chodu.

Štandard Boost zvyšuje tuhosť kolies a umožňuje väčšiu vôľu pneumatík. Pridaná vôľa k oblasti reťaze umožňuje výrazné zväčšenie prierezu reťaze, zvýšenie tuhosti rámu a zároveň umožňuje krátke vzpery reťaze.

Virtual 4-Link dizajn kombinuje rovnováhu a kontrolu. Zlepšuje sa účinnosť šliapania a brzdenia a zaisťuje sa maximálna účinnosť systému pruženia. Kinematická krivka pruženia kompenzuje malé nerovnosti, poskytuje vynikajúcu trakciu, perfektnú podporu v strede jazdy a kontrolovaný hlboký chod pre predvídateľnú kompresiu a väčšie pohodlie.

Norma Trunnion poskytuje metrické štandardy veľkosti tlmiča a vylepšenú montáž. Výsledkom je, že tlmič má väčší zdvih pri rovnakej veľkosti. Trunnion ponúka aj štrukturálne zisky. Kratšie tlmiče umožňujú spoločnosti SCOTT vyrábať veľmi kompaktné rámy.

Vďaka systému odpruženia TwinLoc môže jazdec efektívne ovládať rám, vidlicu a tlmič ako kompletný systém. Dodatočné ovládanie poskytuje extra zábavu z jazdy, najmä z kopca. TwinLoc umožňuje jemné jemné nastavenie pruženia. Ďalej je možné meniť nielen tlmenie kompresie, ale aj vlastnosti pružiny, ktoré dynamicky menia geometriu bicykla.

Ďalej 29 "kolesá ponúkajú vylepšené vlastnosti pri valení. Veľké kolesá sú vynikajúce na prekotenie nepríjemných koreňov a skalných častí, čo v podstate uľahčuje jazdu za týchto podmienok. Zlepšená trakcia je tiež kľúčovým faktorom pri zväčšenom priemere kolies v porovnaní s 26" kolesami kontakt pneumatík so zemou je väčší.